Новорічні знижки на всi курси Step2invest

Лише до кiнця 2022 року: обирайте курс та платіть на 30% меньше

Оберіть курс

HAPPY NEW YEAR

HAPPY NEW YEAR

HAPPY NEW YEAR

HAPPY NEW YEAR

HAPPY NEW YEAR

Ви новачок і робите перші кроки

Курс

Основи фінансової грамотності

Курс Основи фінансової грамотності навчить вас збільшувати дохід, ставити фінансові цілі і досягати їх та позбуватись фінансових блоків.

1 500 ₴

990 ₴

Обрати

Курс

Криптотрейдинг iнтенсив

Навчіться робити прогнози та виконайте свою першу прибуткову угоду за 3 дні iнтенсиву.

990 ₴

390 ₴

Обрати

Ви починаючий інвестор

Курс

HOT SALE 🔥

Інвестиції у криптовалюту

Пройдіть курс Інвестиції у криптовалюту і опануйте інструменти для стабільного заробітку на криптовалютних інвестиціях.

9 320 ₴

6 490 ₴

Обрати

Курс

HOT SALE 🔥

Свідоме інвестування

Дізнайтесь як безпечно інвестувати в акції, криптовалюту, нерухомість, бізнес, та створити пасивний дохід на курсі Свідоме інвестування.

5 270 ₴

3 690 ₴

Обрати

Курс

HOT SALE 🔥

Інвестиції та заробіток на NFT

Опануйте трендові інструменти для торгівлі NFT та навчиться примножувати гроші за допомогою віртуального цифрового контенту

4 500 ₴

2 490 ₴

Обрати

Ви вже знайомі з інвестиціями та криптовалютою? В нас є для вас PRO-курси

Курс

Криптотрейдер

Навчіться торгувати криптовалютою, збільшуючи фінансову подушку щодня на курсі Криптотрейдер. Після проходження курсу ви зможете скласти персональну стратегію на всі випадки життя.

12 900 ₴

10 900 ₴

Обрати

Курс

Фінансовий консультант

Курс Фінансовий консультант допоможе вам опанувати одну з найбільш високооплачуваних і затребуваних професій у світі.

11 890 ₴

9 900 ₴

Обрати

Ви готові вийти на новий рівень життя?

Залишайте заявку - ми допожемо обрати курс під ваші потреби, проконсультуємо та зафіксуємо ваше місце у групі

Надіслати код
Залишити заявку

Наші спікери

В IT STEP курси ведуть лише професіонали, які постійно працюють і “прокачуються” у своїй сфері.

Сергій Родіонов

Експерт з інвестування, підприємець, продюсер. В бізнесі більше 17 років. Має дохід від 9 різних джерел. Засновник та співвласник івент-агенції “Rockets”. Засновник та СЕО консалтингової компанії  “Rodinov invest consulting”. Продюсер та автор онлайн-курсів по інвестиціям та фінансовій грамотності Засновник навчальної платформи та закритого  клубу інвесторів “STEP2INVEST".

Дмитро Леонов

11 років особистого досвіду з управління фінансами, 9 років досвіду консультування клієнтів: від IT спеціалістів до власної компанії, сертифікований IFA незалежний фінансовий радник з 2014 року, асоційований член CFA, спікер галузевих конференцій, організатор та ведучий майстер-класів з інвестування.

Віктор Комаров

Автор курсу, трейдер, скальпер, починав з майнінгу і створив свій майнінговий завод. Усвідомив, що краще торгувати, ніж майнити і почав торгівлю криптою.

Торгує понад 5 років. Максимальний баланс в управлінні 870 000 $.

Його основна стратегія торгівлі – це змішана торгівля позиційно-скальпінгова.

Відгуки наших учнів

avatar
Артур Лінда
Моряк за фахом, 35 років

Цілком позитивні враження від курсу. Дізнався дуже багато нового для себе у сфері інвестування. Найактуальніше для мене - фінансова грамотність, ази у сфері інвестування, види інвестування. Думаю курс буде цікавим і початківцям, і тим, хто вже інвестує. Але переважно тим, хто збирається інвестувати. Він допоможе визначитися із інструментами.

Читати повністю

avatar
Олена Єрмакова
Секретар, 46 років

Дуже цікаво було дізнатися про інвестування, але не знала, з якого боку до цього підійти. Курс виявився своєрідним “маяком”. Завдяки йому стало зрозуміло де і що шукати, на що звертати увагу, і не тільки в інвестиціях!

Читати повністю

avatar
Владислав Тарапата
Розробник, 22 роки

Курс сподобався. Найцінніше, що я отримав — це знання як керувати своїми фінансами. Навчився працювати з біржами, робити аналіз ринку, компаній. Цей курс буде корисним всім, оскільки протягом нього ти починаєш розуміти як працюють фінанси. Навіть якщо не продовжувати шлях інвестора, розуміння як влаштована економіка і які можливості відкриваються при правильному розподілі своїх фінансів - дуже корисно.

Читати повністю

avatar
Андрій Литвиненко
Охоронець, 40 років

Мені 40 , працюю охоронцем. Курс хороший для початківця як я , тобто для того , в кого знань про крипту немає. Дуже добре що є словник термінів , більш-менш стало хоч трохи зрозуміло загальні положення. Сподобалась підбірка тем , їх порядок , та максимально короткі відео. Дійсно , для початківців корисно, ( для початківців корисно все , але простою мовою). Оцінюю у  10 балів.

Читати повністю

avatar
Томаєва Оксана
Підприємець, 44 роки

Доброго дня! Все дуже сподобалося! Насамперед подача матеріалу спікера, його залучення до навчального процесу. У нього виходить настільки простою та доступною мовою доносити інформацію про складні речі, особливо це важливо для тих, хто з нуля стартує. Робота з куратором також на рівні, оперативні відгуки на будь-які питання, що виникають у процесі навчання. Також не можу не відзначити роботу техпідтримки, молодці, дякую Вам також за оперативне вирішення технічних питань, що виникають. Усі на висоті, молодці! З доповнень, на мою думку для цього курсу достатньо. Дякую!

Читати повністю

avatar
Тригуб Анастасія
Менеджер з продажів, 36 років

Сьогодні у мене пройшла сесія із фінансовим коучем Сергієм Родіновим.

Хочу залишити відгук.

Враження від сесії перевершили очікування!

У мене не було чіткого уявлення, що я хочу отримати від цієї сесії.

Тільки розпливчасте: "Як навчитися ефективно керувати своїми фінансами"...

Сесія виявилася інформативною, предметною, структурованою та ємною!

А головне: вона дозволила чітко позначити конкретні кроки щодо досягнення моїх фінансових цілей. Сергій – справжній професіонал своєї справи.

За підсумками сесії Сергій відправив мені до Tg конспект моїх позначених дій. які ми проговорили крок за кроком. Це мега круто: можна будь-якої миті відкрити, освіжити в пам'яті і зробити чек-лист того, що зроблено.

Читати повністю

avatar
Олександр Давиденко
Дизайнер, 28 років

Добрий день! 

Курс насичений!

Сподобався! Враховуючи, що місяць назад я була повний нуль, зовсім нічого не знала про крипту, для мене було все абсолютно нове, тому навіть домашнє завдання,  ще в процесі, бо не встигаю. 

І продовжую вчитися на наступному курсі!🤦‍♀️

Спікер  дійсно доступно все пояснює! Дуже щирий і хвилюється за своїх учнів! Це цінно!

Куратор - вчитель строгий (виключно у хорошому розумінні)! Відгуки завжди зрозумілі і все чітко пояснено, що саме потрібно допрацювати. Дякую!

Продовжую навчання на трейдингу🤦‍♀️

Читати повністю

avatar
Сергій Горобець
Кризис менеджер, 33 роки

Доброго дня, все сподобалося, дізнався багато чого нового про криптовалюти, з куратором виробили інвестиційну стратегію і склали портфель) Все сподобалося!

Читати повністю

avatar
Анастасія Покровська
SMM менеджер, 31 рік

Доброго дня, Анастасія! Курс для мене був дуже корисним. Гарна подача матеріалу від спікера, проста для сприйняття і розуміння. Багато практичних речей. Куратор вказував на помилки й недоліки і виконаних завданнях. Через брак часу, ще виконую домашні завдання. Намагаюсь встигнути до початку, курсу трейдингу.  Чи створена вже група по трейдингу? Як туди долучитись?

Читати повністю

avatar
Мірослава Квітнева
Маркетолого, 26 років

Дякую, за реально крутий, підтримуючий простір, з усіма умовами для успішного впровадження та розвитку корисних звичок!

Я почала ментально з інвалідного крісла, потім отримала милиці, потім тростину, тепер на своїх двох, ще не несуть на весь опор, але вже впевнено ступаю по землі!)))

Дякую колегам- студентам за ваш приклад мотивованості у роботі над собою, організаторам – за підтримку та практичну, корисну інфу.

Сергію окремий респект і подяка за прагнення зробити свій внесок у світ - зробити людей багатшими, здоровішими, успішнішими, щасливішими, від щедрої руки! Нехай це бажання облетить світ, помножиться і повернеться назад!

Читати повністю

Встигніть обрати курс, який вас зацікавив до 31 грудня i отримайте знижку до 30%!

Залишилися запитання? Дзвоніть або напишіть нам у месенджер - ми завжди на зв’язку!